Village Tower
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Σολάριουμ Τζακούζι | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Village Tower Βίλα Κάρλος Παζ με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει κουρείο και απέχει 2 χλμ. από το πάρκο Estancia La Quinta, όπου θα ανακαλύψετε όμορφα τοπία. Το διαμέρισμα 88 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα.
Wave Zone απέχει 550 μέτρα από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Turismo είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Aventura en Altura, που βρίσκεται 2,1 χλμ. από το διαμέρισμα Village Tower. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Artisan's Lane που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Το κατάλυμα που έχει θέα στον κήπο, προσφέρει στους επισκέπτες αίθριο, μπαλκόνι και χώρο καθιστικού Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντέ, τζακούζι και ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.
Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για αυτοεξυπηρέτηση. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν σολάριουμ και τζακούζι για να κάνουν τη διαμονή τους ακόμα πιο ευχάριστη. Αν σας αρέσουν τα σπορ το διαμέρισμα Village Tower διοργανώνει κανό και ψάρεμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- City Hall650 μ.
- Puente Uruguay Galeria De Arte550 μ.
- Teatro Melos1000 μ.
- Wave Zone550 μ.
- Museo Galeria650 μ.
- Ρολόι-Κούκος1000 μ.
- El Museo900 μ.
- Libertad1,1 χλμ.
- Luxor1000 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella43 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
- Κομμωτήριο
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Καζίνο
- Νυχτερινό κλαμπ
- Ψυχαγωγία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σολάριουμ
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
- Wind surfing
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
- Υπαίθριο μπάνιο
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Village Tower;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Village Tower στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Village Tower;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Village Tower αποτελεί 63$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Village Tower έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Village Tower παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.